عملکرد کارکنان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
خريد آنلاين

متغیرها: عملکرد کارکنان

توضیحات: ۱۷ صفحه فارسی (word)- قیمت ۱۲۰۰۰ تومان

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پایان نامه

خلاصه ای از کار:

عملکرد کارکنان

۲-۳-۱- جايگاه نيروي انساني       نيروي انساني مهمترين عامل توليد در شركتهاي توليد تلقي مي شود. به طوري كه تحقيق اهداف شركت با ميزان و چگونگي فعاليت او مرتبط است . وظايف و مسئوليتهاي نيروي انساني را مي توان در سطح مديريت و كاركنان (عمليات ) دسته بندي كرد كه اهميت و اثرگذاري اجراي وظايف و مسئوليتها در سطح مديريت به مراتب از سطح كاركنان بيشتر است . زيرا ضمانت تداوم فعاليت شركت به ميزان قابل توجهي به نحوه اجراي مسئوليت مديران بستگي دارد. بنابراين آنچه كه مديران انجام مي دهند تاثير قابل توجهي بر عملكرد شركت دارد.   …………..

-۳-۲- عوامل موثر بر عملکرد و بهرهوري کارکنان

عوامل موثر بر عملکرد و بهره وری‎ ‎، به دو دسته عوامل دروني و عوامل بيروني تقسيم‎بندي شده‎اند (سیروتا و ملتزر[۱]، ۲۰۰۶).

۲-۳-۲-۱- عوامل دروني

اين عوامل از درون سازمان، نهاد يا هر واحد ديگري بر بهره‎وري تاثير مي‎گذارند. اين عوامل را مي‎توان به دو دسته جداگانه عوامل سخت و عوامل نرم گروه‎بندي كرد.

عوامل سخت: شامل مواردي چون كالا…………

………………

۲-۳-۲-۲- عوامل بيروني

عواملي هستند كه از محيط خارجي برفعاليت‎هاي داخلي محيط كار تاثير مي‎گذارند. اين عوامل در اختيار مدير دستگاه نبوده و بنابراين وي نمي‎تواند آنها را تغيير دهد ولي مي‎تواند آنها را بشناسد و اين شناخت در اتخاذ تصميم‎گيري‎هاي بهتر به وي كمك كند. مهمترين اين عوامل عبارتند از:

۱- روند سرمايه گذاري: يكي ديگر……………

……………….

۲-۳-۳- مدیریت منابع انسانی و عملکرد کارکنان

مقصود از مدیریت منابع انسانی سیاست‌ها و اقدامات مورد نیاز برای اجرای بخشی از وظیفه مدیریت است که با جنبه‌هایی از فعالیت‌ کارکنان بستگی دارد، به ویژه برای کارمندیابی، آموزش دادن به کارکنان ، ارزیابی عملکرد ، دادن پاداش و ایجاد محیطی سالم و منصفانه برای کارکنان سازمان.   …………….

…………….

۲-۳-۴- تغییر در عملکرد کارکنان

…………………..

۲-۳-۵- بهبود عملکرد کارکنان

…………………….

منابع

رابینز استیفن پی؛ مدیریت رفتار سازمانی، فرزاد امیدواران و دیگران، تهران، كتاب مهربان نشر، ۱۳۸۵، چاپ اول، ص۳۷۴٫

شیخ الاسلامی ، ن. ۱۳۷۷ . بررسی عوامل مؤثر بر عملکرد کارمندان در ادارات دولتی، پایان نامه دوره کارشناسی ارشد، دانشگاه تهران.

…………………

……………………..

Kolins, Rebecca. 2005. Seeing stars: human resources performance indicators in the National Health Service. Personnel Review 34(6) 634-647.

……………….

[۱] – Sirota and Meltzae

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۶-۱۷
كد : 613
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

درباره موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز): موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز) با هدف تأمین نیازهای دانشجویان به کلیه مقالات فارسی، پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه ها و ترجمه های مقالات معتبر خارجی راه اندازی شده است. دانشجویان می توانند کلیه مقالات مورد نیاز خود را در تمامی رشته ها از این سایت دانلود نموده و حتی پرسشنامه های مورد نیاز برای پایان نامه ها و تحقیقات خود را هم در قسمت پرسشنامه ها پیدا کنند. در این مرکز و بانک جامع پژوهشی قسمتی هم به مقاله های خارجی با ترجمه آنها اختصاص داده شده است که دانشجویان می توانند برای مقاله های بیس پایان نامه های دانشجویی خود از آنها استفاده کنند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان تز ( مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه - پرسشنامه - پروپوزال آماده ) محفوظ می باشد .