اتحادیه افریقا، حکومت مشروطه و تسهیم قدرت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
خريد آنلاين

The African Union, Constitutionalism and Power-Sharing(2013)

اتحادیه افریقا، حکومت مشروطه و تسهیم قدرت

توضیحات: ۲۹ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در طول دهه های گذشته، اتحادیه افریقا در چهارچوب قانونی قرار گرفته است تا قوانین اساسی به ویژه قانون های اساسی قدیم که از قدرت ها در دولت های عضو انتقال یافته است را ارتقا بخشد. انجمن امنیت و صلح ان با تغییرات غیر اساسی دولت را با استفاده از تحریم ها مخالفت کرده است. انجمن صلح و امنیت به طور خودکار یک بازگشت در ترتیب اساسی به ویژه از طریق انتخابات ازاد و منصفانه به عنوان یک احیا برای تغییرات غیر اساسی دولت اختصاص داده است. بنابراین، مقابله با قوانین مغایر با قانون اساسی به معنی به دست اوردن یا انتقال قدرت است، اتحادیه افریقا به طور کلی از استفاده از توافقات تسهیم قدرت به عنوان یک ابزار ایجاد تناقض یاد کرده است. بیشتر توافقات تسهیم قدرت با ترتیب اساسی منطبق نیستند. این خط مشی دو گانه، از مخالفت با انواع مشخصی از تغییرات غیر اساسی دولت در حالیکه توافقات از تسهیم قدرت دفاع می کنند ، یک چالش روشن برای سازگاری خط مشی اتحادیه افریقا ایجاد کرده اند.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۶-۱۶
كد : 534
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

درباره موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز): موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز) با هدف تأمین نیازهای دانشجویان به کلیه مقالات فارسی، پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه ها و ترجمه های مقالات معتبر خارجی راه اندازی شده است. دانشجویان می توانند کلیه مقالات مورد نیاز خود را در تمامی رشته ها از این سایت دانلود نموده و حتی پرسشنامه های مورد نیاز برای پایان نامه ها و تحقیقات خود را هم در قسمت پرسشنامه ها پیدا کنند. در این مرکز و بانک جامع پژوهشی قسمتی هم به مقاله های خارجی با ترجمه آنها اختصاص داده شده است که دانشجویان می توانند برای مقاله های بیس پایان نامه های دانشجویی خود از آنها استفاده کنند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان تز ( مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه - پرسشنامه - پروپوزال آماده ) محفوظ می باشد .