دربه در به دنبال یک پروپوزال آماده روانشناسی ارشد

دربه در به دنبال یک پروپوزال آماده روانشناسی ارشد
وقتی دانشجویی دنبال پروژه تحقیقاتی خودش توی مقطع ارشد یا دکتری می ره باید بدونه که کسی یا گروهی هستن که بتونن کمکش کنن والا دانشجوی ارشدی که نه پروپوزال دیده تو عمرش و نه پایان نامه از کجا می خواد یه دونه برای خودش بنویسه. اینجاست که برای هر کسی ممکنه این سوال پیش بیاد که به غیر از استاد راهنما کی می تونه و می خواد که بهش کمک کنه؟ برای گرفتن جواب این سوال با این نوشته همراه باشین.
کارای امروزی همه تخصصی شدن یارو ماشینش رو می ده یکی دیگه می بره کارواش و خودش داره برای یکی دیگه دکوراسیون می زنه و اونیکه دارن براش دکور می زنن مشغول پرونده یه بدهکاره که توی زندونه. اینجوری هر کس می بینه چه کاری در لحظه براش می صرفه و همونو انجام می ده و دیگه چیزی تحت عنوان وظیفه من و تو وجود نداره، حتی تو کارای مهم.
تا اینجای قضیه صحبت کلی بود اما بریم سر کار خودمون . یه دانشجوی روانشناسی داریم که در به در دنبال یه نمونه فرم پروپوزال تکمیل شده آمادست برای اینکه بفهمه اصلا توی پروپوزال چی می نویسن و این پروپوزال اصلا چی هست. به همه دوستاش رو انداخته که فلانی پروپوزالت رو بده بخونم ولی هیچکس بهش نداده و مونده بدون پروپوزال. حالا این آدم زرنگ می آد کامپیوتر رو روشن می کنه و سایت آسان داک رو پیدا می کنه و می بینه BAH کلی پروپوزال آماده اونم با قیمت مفت از هر رشته ای که بخواد توش هست و قشنگ سرچ می کنه و یکی دو تا رو شکار می کنه و می خونه و سر از کارش در می آره. قصه ما به سر رسید

۱۳۹۴-۱۱-۱۸
درباره موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز): موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز) با هدف تأمین نیازهای دانشجویان به کلیه مقالات فارسی، پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه ها و ترجمه های مقالات معتبر خارجی راه اندازی شده است. دانشجویان می توانند کلیه مقالات مورد نیاز خود را در تمامی رشته ها از این سایت دانلود نموده و حتی پرسشنامه های مورد نیاز برای پایان نامه ها و تحقیقات خود را هم در قسمت پرسشنامه ها پیدا کنند. در این مرکز و بانک جامع پژوهشی قسمتی هم به مقاله های خارجی با ترجمه آنها اختصاص داده شده است که دانشجویان می توانند برای مقاله های بیس پایان نامه های دانشجویی خود از آنها استفاده کنند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان تز ( مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه - پرسشنامه - پروپوزال آماده ) محفوظ می باشد .