تماس با ما

این مرکز همه روزه اطلاعات جدیدی را در سایت بارگزاری می کند. دانشجویانی که برای دانلود در سایت با مشکل احتمالی مواجه شده اند، واریز را از طریق بانکی انجام داده اند و گزارش واریز می دهند و یا تحقیقی می خواهند که در سایت بنیاد نمی باشد، می توانند از طریق فرم زیر و یا ایمیل مربوطه با ما در ارتباط باشند و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت کنند. همچنین محققان و اساتیدی که دارای تحقیقاتی می باشند اعم از پروپوزال آماده ، ترجمه مقالات و یا پرسشنامه های رشته های مختلف می توانند برای ما ایمیل بزنند.
با تشکر: مدیریت ایستگاه پژوهش های دانشگاهی

 ایمیل : asandocco@gmail.com

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

captcha

محصولات پیشنهادی

درباره موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز): موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز) با هدف تأمین نیازهای دانشجویان به کلیه مقالات فارسی، پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه ها و ترجمه های مقالات معتبر خارجی راه اندازی شده است. دانشجویان می توانند کلیه مقالات مورد نیاز خود را در تمامی رشته ها از این سایت دانلود نموده و حتی پرسشنامه های مورد نیاز برای پایان نامه ها و تحقیقات خود را هم در قسمت پرسشنامه ها پیدا کنند. در این مرکز و بانک جامع پژوهشی قسمتی هم به مقاله های خارجی با ترجمه آنها اختصاص داده شده است که دانشجویان می توانند برای مقاله های بیس پایان نامه های دانشجویی خود از آنها استفاده کنند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان تز ( مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه - پرسشنامه - پروپوزال آماده ) محفوظ می باشد .