اگر بخواهیم پروپوزال آماده دکتری مدیریت دانلود کنیم به کدام سایت مراجعه کنیم؟

اگر بخواهیم پروپوزال آماده دکتری مدیریت دانلود کنیم به کدام سایت مراجعه کنیم؟
تحصیل در مقطع ارشد رشته مدیریت نیازمند نوشتن پروپوزال (Proposal) و پایان نامه قوی می باشد. حال اگر عنوانی برای کار خود انتخاب و خواسته باشیم چند نمونه پروپوزال آماده مدیریت دکتری از سایت بگیریم، چگونه بفهمیم که کدام پروپوزال خوب است و کدام ارزش ندارد. در جواب باید گفت که اگر خلاصه ای از کار در سایت زده شده باید حتما از نظر نوشتاری و منابع مورد بررسی قرار گیرد تا صحت کار و به روز بودن آن تأیید شود. برخی سایت ها مانند آسان داک برای کارهای آماده زبانزد هستند و تمام دانشگاهیان و موسسات انجام پایان نامه از این سایت دانلود می کنند که به نشانی زیر می باشد: www.Asandoc.com
در برخی موارد هم می توان سوالاتی از مدیریت سایت در مورد کامل بودن پروپوزال و بخش های تخصصی آن پرسید که بسیار می تواند تعیین کننده باشد. این سوالات باید توسط افرادی مطرح شود که به اصول روش تحقیق کاملا آشنا هستند و بخش های مختلف فرم طرح پیشنهادی را می شناسند.

۱۳۹۴-۱۱-۲۲
درباره موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز): موسسه تحقیقات دانشگاهی ایران (آسان تز) با هدف تأمین نیازهای دانشجویان به کلیه مقالات فارسی، پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه ها و ترجمه های مقالات معتبر خارجی راه اندازی شده است. دانشجویان می توانند کلیه مقالات مورد نیاز خود را در تمامی رشته ها از این سایت دانلود نموده و حتی پرسشنامه های مورد نیاز برای پایان نامه ها و تحقیقات خود را هم در قسمت پرسشنامه ها پیدا کنند. در این مرکز و بانک جامع پژوهشی قسمتی هم به مقاله های خارجی با ترجمه آنها اختصاص داده شده است که دانشجویان می توانند برای مقاله های بیس پایان نامه های دانشجویی خود از آنها استفاده کنند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان تز ( مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه - پرسشنامه - پروپوزال آماده ) محفوظ می باشد .